Czarek

Czaruje

Pokaz iluzji w Double tree by Hilton

2 lipca 2018

Hotel na Gocławiu w Warszawie odwiedzam od czasu do czasu w związku z pokazami iluzji jakie tam wykonuje, ale jeden z ostatnich występów zapadł mi wyjątkowo w pamięć.

Na sali eventowej publiczność czekała przygotowana na show. Miłym gestem był fakt, ze tym razem widownia siedziała na krzesełkach ustawionych wokół mnie jak w mini amfiteatrze. Publiczność w wieku 40 lat plus, to widownia z która często pracuje, wiec czułem się jak ryba w wodzie. Jednak od samego początku pojawiło się kilku tak zwanych spryciarzy, którzy próbowali trochę przeszkadzać w pokazie iluzji. Już na samym początku jednemu z nich zdjąłem zegarek a kolejnemu udało mi się podkraść portfel na scenie. Obserwująca to publiczność była w szoku i z uznaniem obserwowała to co dzieje się na scenie. Kiedy w punkcie finałowym pokazu uświadomiłem spryciarzom, ze nie maja swoich rzeczy to ich niedowierzanie mówiło wszystko. W mgnieniu oka ich próba przejawu sprytu zmieniła się w uznanie i owacje na stojąco.

Ten Pokaz iluzji pozwolił mi udowodnić publice, że pomimo mojego mlodego wieku moje oddanie do tej pasji i ciężki trening nad warsztatem umiejętności pozwala mi zaskoczyć nawet największych spryciarzy.

Zaufali nam